Dodany nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Agencja marketingowa 1ADV

Kampanie Google AdWords, SEO, Facebook, Google Moja Firma, strony www, audyt strony internetowej, wizerunek w internecie – nie masz o tym zielonego pojęcia? I nie musisz mieć! Ważne, że to my wiemy jak to połączyć, aby w pełni wykorzystać potencjał 

 
  • Twoja firma działa na obszarze śląska ?
  • Szukasz skutecznej reklamy w Czechowicach ?
  • Chciałbyś być na pierwszej stronie w Google ?
  • Zależy ci na zwiększeniu ruchu na twojej stronie ?

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić i umów się na spotkanie pod nr 727 926 161!

Czym się zajmujemy ?

Strony internetowe

Obowiązkowy element bez którego w dzisiejszych czasach nie można sobie wyobrazić funkcjonowania firmy w sieci. Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. Możesz na niej zawrzeć ofertę czy dane kontaktowe. My zadbamy o jej najważniejsze elementy oraz przygotujemy teksty, które przedstawią Twój biznes w nieszablonowy sposób.

Kampanie Google AdWords

Kampanie linków sponsorowanych wpływają na zwiększenie ruchu na stronie oraz pomagają pozyskać nowych klientów. Dużą zaletą tego rodzaju kampanii jest jest natychmiastowa skuteczność. Dzięki linkom sponsorowanym Twoja reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google już pierwszego dnia.

Wirtualny spacer 360 po firmie

Wirtualny spacer to unikatowa wycieczka po Twojej firmie, którą potencjalny klient może odbyć bez wychodzenia z domu. Dzięki zdjęciom panoramicznym zwiększasz zaufanie do swojej firmy oraz budujesz jej pozytywny wizerunek. Dodatkowo wirtualny spacer ma również wpływ na pozycjonowanie Twojej firmy w sieci.

Obsługa firmowego Facebooka

Serwisy społecznościowe, a zwłaszcza Facebook znacznie mogą przyczynić się do zwiększenia ruchu na Twojej stronie www. Przedsiębiorcy często nie mają czasu na prowadzenie swojej strony na Facebooku. Napisanie interesującego tekstu, przygotowanie grafiki. Działania te wymagają czasu i umiejętności dlatego warto powierzyć je specjalistom.

Translate »